Stada nastofanek, czyli Meet YT 3

Stada nastofanek, czyli Meet YT 3

12189725_1075762332443591_5527519266247391871_n

Facebook jest od 13 lat i powiem Wam, ze średnia wieku na Meet YT 3 w skrócie mytyt była podobna. Okej ale zacznijmy od początku.

CO TO W OGÓLE JEST MEET YT?

Jak wiecie istnieje coś takiego jak You Tube. I są także Youtuberzy. A ponieważ są ślicznusi to trzeba zrobić jakiś event związany z nimi. Wyróżniamy aktualnie dwa takie eventy. Meet Up i właśnie Meet YT. Są to imprezy, na które zjeżdżają się vlogerzy z całej Polski. Ten event, na którym skupię się w tym poście odbywa się w Krakowie 2 razy w roku – w lecie i na zimę. 8 sierpnia w Centrum Targowym EXPO odbyła się edycja, którą zaszczyciłyśmy swoją obecnością. W sensie ja i Marta.

NO I CO TAM?

Pierwsze co się nam rzuciło w oczy to butelki wody po prawej stronie. Pierwsza myśl to taka, że o super darmowe piciu. No ale chyba coś nie halo, że to piciu w połowie puste. Albo w połowie pełne jak kto woli. Następnie sprawdza Cię stado ochroniarzy. Potem wchodzisz i pokazujesz bilet i dostajesz taką czadową opaskę na rękę w różnych kolorach w zależności czy jesteś biedotą i kupiłeś najtańszy bilet (tak jak my) albo jesteś super i masz szarą opaskę dla VIPa. Po tym jak już Cię naznaczą nie wiesz co Cię czeka. I wchodzisz do jamy smoka.

DLACZEGO JA

Nie wiem czemu mam takiego pecha, ale jak wchodziłyśmy mówię do przyjaciółki – błagam żebyśmy nie wpadły na tego youtubera. Po czym wchodzimy do hali i wpadamy, tak, właśnie na niego, który jest otoczony gromadą nastofanek, z miną jakby miał zaraz zostać walnięty gilotyną i cyka sobie selfie. No ale my gorsze nie będziemy i popełniamy drugi błąd. Ładujemy się w sam środek 13 latek, które chcą Cię stratować.

CZEGO ONE TAK PISZCZĄ?!

Ok focia zrobiona, wszyscy szczęśliwi, ale co dalej. Widzisz wszędzie jakieś grupki małolat, ale żadnych sław. Po czym po chwili załapujesz, że to w tych grupkach są Ci youtuberzy. Tak, to oni są otoczeni przez nie i masz wrażenie, że żywi stamtąd nie wyjdą. Najgorszy jednak jest chyba ten pisk. O właśnie sobie przypomniałam ważną rzecz.

JAK WEJDZIESZ TO SIĘ NIE PRZESTRASZ, ŻE TO ZJAZD BLIŹNIAKÓW

A konkretnie chodzi mi o atak czerwonych koszul. Ubierając czerwoną koszulę w kratkę a raczej wiążąc ją w pasie myślałam, że będę taka oryginalna JAKŻE SIĘ ZDZIWIŁAM jak weszłyśmy a tam co 2 dziewczyna właśnie tak była ubrana. I większość miała Air Forcy. I czarne leginsy. Albo krótkie spodenki jeansowe. I te śmieszne okularki zerówki. I pół kilograma tapety na twarzy włącznie z krwiście czerwoną szminką na ustach. I ten wzrok, który zabija. Tak to było najfajniejsze. Ja miałam najeczki air max thea. Można? Można.

A TAK SERIO TO NAJFAJNIEJSZE BYŁO

Jak zrobiłam sobie zdjęcie z Kaiko <3 Nie jestem jakąś napaloną fanką bez przesady, poszłam tam raczej z czystej ciekawości plus miałam tanie bilety a jednym z youtuberów jest mój znajomy (NIE WNIKAĆ KTÓRY I TAK WAM NIE POWIEM). Połaziłam trochę, porobiłam fotek ze znanymi człowiekami z jutuba a następnie

WŁADOWAŁAM SIĘ NIELEGALNIE DO SALI DLA VIPÓW

Na Q&A LittleMonster96, czyli Angeliki Muchy. To był pierwszy sukces tego dnia. Dostanie opaski VIPa od znajomego i wciągnięcie tam przyjaciółki, która opaski nie miała. To była sala dla wybranych. Tłumacząc – osoby, które kupiły droższe bilety miały możliwość wejścia do strefy VIP, w której to zadawały pytania jakiemuś youtuberowi. Z tego co pamiętam pierwszy był Yoczook a następnie LittleMonster96. I do niej właśnie weszłyśmy. Posiedziałyśmy, posłuchałyśmy i wyszłyśmy. Następnym przystankiem był

TŁUM NASTOFANEK KOŁO STUU, CZYLI JAK SIĘ DO NIEGO DOSTAĆ I NIE OBERWAĆ

Ze względu na to, że zależało mi na zdjęciu ze Stuu, czyli jednym z najlepszych youtuberów musiałam dopchać się do kolejki do niego. I znając mój ogromny i niesamowity talent aktorski <skromniacha> mówiłam, że tak strasznie chcę jego zdjęcie, bo zaraz muszę wracać, bo jechałam tutaj tak długo i jego autograf to moje marzenie. Trzeba sobie jakoś radzić. Teoretycznie wszystko było prawdą. Może poza jechaniem długo, bo zamiast jechać szłam długo. Bo zamiast 10 minut pół godziny. No i Nie marzyłam o jego autografie po prostu go lubię i chciałam pamiątkę. Kolejny sukces, bo się udało. Jednak chyba największym osiągnięciem było

WBICIE SIĘ NA BACKSTAGE, CZYLI NA ŁADNE OCZY DO ZAMKNIĘTEJ STREFY

Ze względu na to, że gram w TVN (nie ma się czym chwalić) mam znajomych, którzy mają znajomych, którzy mają znajomych. I w ten o to sposób dostałam się na backstage, czyli tam gdzie odpoczywają wszyscy youtuberzy. Pogadałam z LittleMonster96, Olciiak i kilkoma innymi osobami. Najlepsze zwięczenie tego dnia. Potem poszłam do domu.

PODSUMOWANIE

Ogólnie mówiąc mega mi się podobało na tym evencie, poznałam parę fajnych osób, spotkałam znajomych i zrobiłam kilka zdjęć. Oczywiście zostałam prawie stratowana przez tłum zakochanych dziewczynek biegających za Wielmożnym Igorem i podźgana łokciami w kolejce do Ajgora i Stuu. Rano wszystkie mięśnie mnie bolały, ale nie żałuję. Polecam wszystkim następną taką imprezę, która się odbędzie, bo będziecie mieć niezłe wspomnienia i materiał na napisanie posta na bloga!

TE UWAGA OGŁOSZENIA PARAFIALNE!

12065960_1075762459110245_4358866290692839549_n
KOLEJNA EDYCJA MEET YT!

23 STYCZNIA 2016 KOLEJNY RAZ W EXPO W KRAKOWIE

ODBĘDZIE SIĘ

MEET YT 4!

MOŻECIE SPOTKAĆ WASZYCH ULUBIONYCH TWÓRCÓW I ZROBIĆ SOBIE Z NIMI SELFIE!

WIĘCEJ INFO NA STRONIE WYDARZENIA NA FEJSIE 😀

https://www.facebook.com/events/769002409877913/

Oczywiście zapraszam na mojego facebook’a i mojego instagrama. Zachęcam do zostawienia czegoś po sobie, ale wszelkie chamstwo i linki do Waszych blogów zostaną natychmiastowo usunięte. Buziaczki!

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org