Odżywki na siłę  ZdrowieiSport.pl

Odżywki na siłę ZdrowieiSport.pl

Wiele osób ćwiczących na siłowniach pragnie po prostu stać się silniejszymi. W momencie, kiedy osiągnie się już próg wytrzymałości swojego organizmu, trzeba wesprzeć się odpowiednimi odżywkami. Po jakie z nich wówczas sięgnąć, żeby trening był nadal rozwijający?

Przede wszystkim po zakończonym cyklu treningów na masę mięśniową należy zaopatrzyć się w odżywki dostarczające fosfokreatynę oraz glikogen. Tych związków powinno się starać zmagazynować w mięśniach jak najwięcej, ponieważ są one najważniejszym składnikiem dostarczającym energii, głównie wykorzystywanym do krótkotrwałego i intensywnego wysiłku fizycznego. Warto więc starannie zmodyfikować dietę, w której będzie znajdowało się dużo białka i znaleźć adekwatne w związku z tym odżywki.

Podstawą więc będzie fosfokreatyna oraz węglowodany, które pomagają w prawidłowej syntezie glikogenu w mięśniach. Warto także postarać się o awaryjne suplementy białkowe, które będzie można przyjąć w razie niemożności spożycia pełnowartościowego posiłku, w którym będzie znajdowało się białko pokarmowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem * Podpis *

Komentarz Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a:

Od jak dawna stosujesz odżywki?2-3 miesiące

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org